Rionews: В Закарпатті знімають документальний фільм про вузькоколійки
  • 26
  • 11

Кінокомпанія “Прайм Сторі Пікчерс” почала зйомки документалього фільму про вузькоколійки України та Швейцарії. На Закарпатті знімальну групу цікавить Боржавська вузькоколійка, а загалом в Україні – Вигодська, Поліська та Гайворонська вузькоколійки.

Сьогодні, в суботу, зйомки проходили на Ужгородській дитячій залізниці – тут, на станції «Молодіжна» закладають любов до залізниці молодому поколінню ужгородців, які зізналися, що у дорослому віці мріють стати провідниками та навіть машиністами.
Режисер стрічки Олександр Недбаєв розповів, що це буде фільм не тільки про транспорт, але й про долі людей, які не можуть уявити своє життя без залізниці. Заплановано, що фільм зніматимуть 25 днів, дві треті з цього часу робота відбуватиметься в Україні (Закарпатська, Івано-Франківська, Рівненська та Кіровоградська області), а далі в Швейцарії.
Проект здійснюється за підтримки Українського культурного фонду, швейцарського громадського мовника RTS, Закарпатської та Івано-Франківської фільмкомісій,інформує на своїй сторінці Закарпатська фільмкомісія.

 

Джерело інформації:

More News
  • 26 Лис 2018
  • 0
У Закарпатті почались зйомки спільного українсько-швейцарського документального кіно про вузькоколійки. Режисер Олександр Недбаєв три роки виношував ідею стрічки. Фільм зніматимуть 25 днів, найбільше зйомочних днів відбуватиметься в...
  • 23 Лис 2018
  • 0
Головний герой кінокартини Олег Гудзеляк – студент-залізничник, активіст зі збереження вузькоколійок. Олег багато подорожує вузькими коліями і вирішує присвятити свою діяльність збереженню цієї перлини культурно-промислової...